CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Firma Strawa zajmuje się produkcją tradycyjnych polskich wędlin od 1990 roku. Spółka należy do grupy Agraimpex, wiodącego polskiego eksportera mięsa wołowego i drobiowego, owoców, warzyw i nasion (więcej informacji na stronie www.agraimpex.pl).

Nasz zakład produkcyjny znajduje się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego (około 30 km od Warszawy), który uważany jest za jeden z najczystszych ekologicznie regionów Polski. Niewielka skala działania pozwala na całkowitą kontrolę tradycyjnego ręcznego procesu produkcji i daje gwarancję najwyższej jakości.   

Od prawie 30 lat zajmujemy się produkcją delikatesowych wędlin, a w szczególności – typowych polskich kabanosów i suchych kiełbas takich jak krakowska, myśliwska czy jałowcowa. Szczególnym powodzeniem cieszą się nasze kabanosy smakowe, dostępne w praktycznych opakowaniach po 75 g, które mogą być wygodną przekąską w każdych warunkach. Uzupełnieniem naszej oferty są tradycyjne polskie szynki, kiełbasy i inne wędzonki o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Walory te  zawdzięczamy starannie selekcjonowanemu mięsu i naturalnym dodatkom oraz oryginalnym staropolskim recepturom produkcji opartym m.in. na wędzeniu odpowiednio dobieranym drewnem. Wyjątkową popularnością w tej grupie cieszy się szynka biesiadna pieczona w piwie wraz z kością i skórą, dostarczana w całości, której smakiem można się delektować zarówno na ciepło jak i na zimno.

Poza walorami smakowymi nasze wyroby z linii premium wyróżniają się prezentacją i praktycznością (pakowanie próżniowe), dzięki czemu stanowią popularny podarunek, doceniony przez klientów w Polsce i za granicą.  

Nasze produkty dostępne są w najlepszych delikatesach w Warszawie i jej okolicach, w sklepach sieci Leclerc, Carrefour, Piotr i Paweł, KM Delikatesy, na lotniskach oraz w wybranych polskich sklepach za granicą. Można je również zamówić w wybranych sklepach internetowych, takich jak frisco.plkmdelikatesy.pl czy leclerc.com.pl. Wszystkich zmotoryzowanych zapraszamy do naszego sklepu firmowego, znajdującego się przy zakładzie produkcyjnym.